Sukcesy

ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURS MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA – „Pamiętajmy, że czytaniem można i należy się chwalić!!!”

Pod takim hasłem 25 października 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem odbył się konkurs na Mistrza Pięknego Czytania w języku polskim.  Nasz uczennica, Lena Zawadzka w kategorii klas szóstych zdobyła wyróżnienie.

MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Konkurs odbył się w miejscowości Frąca 

w kategorii kl. III-V SP – poezja
I miejsce –  Joanna Lisewska

w kategorii – soliści młodsi (7-10 lat)
 I miejsce –  Naomi Malinowska

wyróżnienie –  Martyna Kaczmarek

 IX KONKURS BIBLIJNY ,,Braterstwo w Biblii”

Konkurs został przygotowany przez  Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 w kategorii klasy IV-VI:

  1. Antoni Szweda – klasa VIb
  2. Julia Janicka – klasa VIb
  3. Marcel Kołodziej – klasa VIb

w kategorii klas VII:

  1. Anna Wójcik

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA ŚWIĄTECZNY STROIK

klasy 0 – II

Zofia Bogdańska – III miejsce

Klasy III – IV

Aleksander Jurczyk – I miejsce

Michał Flisek  – II miejsce

Miłosz Danielewicz –  III miejsce

klasy V – VII

Marcel Kołodziej  – wyróżnienie

Paweł Elszkowski –  wyróżnienie

OZDOBA  CHOINKOWA

Konkurs został zorganizowany przez Publiczną Bibliotekę w Świeciu.

Uczniowie nagrodzeni:

Wiktoria Buchaj

Maciej Kaczmarek

Martyna Kaczmarek

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

W konkursie organizowanym przez GOKPIR w Warlubiu, uczniowie naszej szkoły zajęli:

III miejsce Julianna Lech

wyróżnienie;

Zosia Bogdańska

Nikolas Polakowski

Maja Kluszczyńska

 

WIELKANOCNA  PISANKA

W konkursie organizowanym przez GOKPiR w Warlubiu uczniowie naszej szkoły zajęli:

Kategoria A – Przedszkole + kl.”0” 

III miejsce – Zosia Bogdańska

Kategoria C IV-VI uczniowie szkół podstawowych

III miejsce – Wiktoria Macioszek

 

WIELKANOCNA  PALMA

W konkursie organizowanym przez GOKPiR w Warlubiu uczniowie naszej szkoły zajęli:

Kategoria B  klasy I-III – uczniowie szkół podstawowych.

 I miejsce – Martyna Kaczmarek

III miejsce – Błażej Śliwa
Wyróżnienie – Aleksander Jurczyk

 

 

 

GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
 

II miejsce – Sara Trantau 
III miejsce –  Karolina Arendt  

Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę zajęła I miejsce w składzie:

Zuzanna Flemming, Sara Trantau, Karolina Arendt, Anna Wójcik.

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY PSZOK

Kategoria przedszkola:

I miejsce – Zofia Bogdańska

Kategoria klasy I-III:

I miejsce – Bartek Nadolny

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Finalistka – Zuzanna Menard

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY I MATEMATYKI

Etap rejonowy – Zuzanna  Menard

 

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY „JESTEM MŁODYM PRZYRODNIKIEM”

Miejsce II – Z.Menard, J.Mikołajczyk,N.Dembek A.Uganowski, Sz.Kaszubowski, M.Danielewicz

BRD – KONKURS O RUCHU DROGOWYM

Miejsce – I w Gminie

Miejsce – III w Powiecie

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE DZIECKO NA DRODZE”

Wyróżnienie – Magdalena Safian

 

XIV EDYCJA KONKURSU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

PRZEDSZKOLA

Wyróżnienia:

Oddział Przedszkolny

KLASY  I –III

Soliści:

III miejsce:  Nicola Sielska 

Zespoły:

I miejsce:  Zespół wokalny

KLASY  IV –VI

Wyróżnienia

Naomi Malinowska 

Zespoły

II miejsce: Zespół wokalny 

KLASY VII I GIMNAZJUM

Soliści

III miejsce: Sara Trantau 

Wyróżnienia

Zespoły:

I miejsce:  Zespół wokalny 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW KLAS III

Uczeń z naszej szkoły – Michał Flisek zajął III miejsce

 

POWIATOWA OLIMPIADA KOCIEWSKA W NOWEM

II miejsce – Zespół Kociewiaków w składzie:Martyna Kaczmarek, Zuzanna Flemming, Anna Wójcik, Joanna Lisewska, Naomi Malinowska, Maja Danielewicz.

 

OLIMPIADA REGIONALNA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM „GZUBÓW POJANCIE O KOCIEWIU

 II miejsce Zespół Kociewiaków – Martyna Kaczmarek, Zuzanna Flemming, Anna Wójcik, Joanna Lisewska, Naomi Malinowska, Maja Danielewicz.

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZOWY „ALBUS” Z MATEMATYKI

Zuzanna Menard – X miejsce – laureat

Kajtek Leczkowski – XI miejsce – wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZOWY „ALBUS” Z JĘZYKA POLSKIEGO

Zuzanna Menard – XI miejsce – wyróżnienie

 

  KONKURS BIBLIJNY ,,Braterstwo w Biblii”

Konkurs został przygotowany przez Kuratorium Kujawsko-Pomorskie i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Anna Wójcik – laureat

 

KONKURS SKO „PLANSZOMANIA”

 Komisja konkursowa Spółdzielczej Grupy Bankowej w Poznaniu przyznała I miejsce w konkursie „PLANSZOMANIA” naszej szkole.

KONKURS SGB W POZNANIU „DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO JUTRO W BANKU SPÓŁDZIELCZYM”

Nasza szkoła zajęła I miejsce

IX WOJEWÓDZKI KONKURS „NAD WISŁĄ PIĘKNĄ I CZYSTĄ”

 

III miejsce – Tymek Wiśniewski

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „JAK BEZPIECZNIE SPĘDZIŁAM(EM) WAKACJE”

Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Niezależnych Mieszkańców dla Gminy Warlubie. Uczniowie naszej szkoły zajęli:

II miejsce – Joanna Lisewska

III  miejsce – Dominik Grabowski

VI miejsce – Julia Elszkowska

VII miejsce – Maja Ficerman

 

MIĘDZYSZKOLNY   KONKURS   PIĘKNEGO  CZYTANIA

W konkursie Mistrz Pięknego Czytania,  organizowanego przez  ZSP Nowe uczennice naszej szkoły zajęły:

II miejsce – Zuzia Menard w kategorii język obcy

III miejsce – Martyna Pawlikowska w kategorii język polski.

 

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PAWŁA II   „OD WAS ZALEŻY JUTRZEJSZY DZIEŃ” 

W zorganizowanym przez naszą szkołę Międzygminnym Konkursie poezji Karola Wojtyły/Jana Pawła II uczennica  naszej szkoły – Anastazja Spych zajęła II miejsce.     
                                                                                                
MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS ŚWIĄTECZNA BOMBKA
 
Do konkursu organizowanego przez naszą szkołę przystąpiło siedem szkół oraz jedno przedszkole.Komisja konkursowa wyłoniła 20 laureatów w trzech kategoriach wiekowych:
oddziały przedszkolne

Zofia Bogdańska – SP Wielki Komorsk – III miejsce

klasy I – III 

Maja Danielewicz – SP Wielki Komorsk – II miejsce

klasy IV – VI

Kacper Chelt – SP Wielki Komorsk – I miejsce

Wyróżnienia:

Natalia Owczarek – SP Wielki Komorsk – wyróżnienie

Mikołaj Jankowski – SP Wielki Komorsk – wyróżnienie

Nikodem Grabski – SP Wielki Komorsk – wyróżnienie

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

W konkursie organizowanym przez GOKPIR w Warlubiu, uczniowie naszej szkoły zajęli:

II miejsce –  Bartek Nadolny

wyróżnienie:

Ada Jankowska  Mikołaj Jankowski

 

                                                         ŻYCZENIA  ŚWIĄTECZNE W  JĘZYKU  ANGIELSKIM

 

W międzyszkolnym konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Nowem, uczennica naszej szkoły Natalia Seeger otrzymała wyróżnienie.

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS Z  PRZYRODY

 

W konkursie przedmiotowym z przyrody  organizowanym przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w województwie kujawsko-pomorskim dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, laureatem została uczennica naszej szkoły Zuzanna Menard.

 

WIELKANOCNA  PISANKA

W konkursie organizowanym przez GOKPiR w Warlubiu uczniowie naszej szkoły zajęli:

Kategoria A – Przedszkole + kl.”0” 

I miejsce Nicola Pawelczyk kl ‘0’ SP W Komorsk

Kategoria B  klasy I-III – uczniowie szkół podstawowych.

II miejsce –  Miłosz Danielewicz  SP W Komorsk

Kategoria C IV-VI uczniowie szkół podstawowych

III miejsce – Karolina Leman SP W Komorsk

 

POWIATOWY  KONKURS

SKRZYDLACI PRZYJACIELE KOCIEWIA

 

 

Kategoria przedszkole i klasy  I

Nagroda

Zofia Bogdańska 

Bartek Nadolny 

 

KONKURS EKOLOGICZNY „JESTEM  MŁODYM  EKOLOGIEM”

 

W kategorii klas IV-VI  w konkursie wiedzowym pt.” Ochrona gatunkowa  flory i fauny na terenie Borów Tucholskich” uczniowie naszej szkoły  w składzie Zuzanna Menard, Julia Mikołajczyk i Filip Menard zajęli II miejsce.

 

 POWIATOWA OLIMPIADA W NOWEM „GZUBÓW POJAŃCIE O KOCIEWIU”

Drużyna uczennic – Martyna Kaczmarek, Naomi Malinowska, Joanna Lisewska, Zuzanna Flemming, Anna Wójcik i Karolina Arendt zdobyła II miejsce

 

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „PRZYRODA W PIOSENCE” – XIII EDYCJA

 

 Soliści I–III
Wyróżnienia

– Naomi Malinowska – SP Wielki Komorsk

Zespoły I-III

2 miejsce: Zespół wokalny z SP Wielki Komorsk

Soliści IV-VI
Wyróżnienia

– Sara Trantau – SP Wielki Komorsk

Zespoły IV-VI
Wyróżnienia

– Zespół wokalny – Wielki Komorsk

 

 

 

 POWIATOWA OLIMPIADA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM „GZUBÓW POJAŃCIE O KOCIEWIU”

Drużyna uczennic – Martyna Kaczmarek, Naomi Malinowska, Joanna Lisewska, Zuzanna Flemming, Anna Wójcik i Karolina Arendt zdobyła III miejsce

 

KONKURS SKO „OSZCZĘDZAM NA 5”

 Komisja konkursowa Spółdzielczej Grupy Bankowej w Poznaniu przyznała I miejsce w konkursie „Oszczędzam na 5” naszej szkole.

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW KLAS III

 

Uczeń z naszej szkoły – Adam Uganowski zajął II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZOWY „ALBUS” Z PRZYRODY

 

Zuzanna Menard została laureatką konkursu

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZOWY „ALBUS” Z J.POLSKIEGO

Zuzanna Menard otrzymała wyróżnienie

 

OGÓLNOPOLSKIE  DYKTANDO SZKOLNE 

Zuzanna Menard otrzymała wyróżnienie – zajęła 13 miejsce

 

WOJEWÓDZKI KONKURS „NAD WISŁĄ PIĘKNĄ I CZYSTĄ”

 

Agata Śliwa – wyróżnienie

Zuzanna Menard – nagroda specjalna

 

KONKURS SGB W POZNANIU „DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO JUTRO W BANKU SPÓŁDZIELCZYM”

Nasza szkoła zajęła I miejsce

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KOCIEWIU

Drużyna w składzie: klasa II – Maja Danielewicz, Naomi Malinowska, Miłosz Danielewicz, klasa VI – Ola Pawlikowska, Julia Wierzbowska, Weronika Spych – zajęły III miejsce

XII EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „Przyroda w Piosence”

Soliści I –III
Nicola Sielska – wyróżnienie
Maja Mikołajczyk – wyróżnienie
Zespoły
Zespół wokalny z klasy III – III miejsce
Soliści IV-VI
Julia Wierzbowska – III miejsce
Natalia Flisek – wyróznienie
Zespoły IV-VI
Zespół wokalny – II miejsce


XVI EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „JESTEM MŁODYM EKOLOGIEM” – „Atrakcje przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe Borów Tucholskich”
W kategorii „Plakat”
Karolina Arendt II miejsce
Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę zdobyła wyróżnienie


KONKURS „ŻYJ ZDROWO, BĘDZIE KOLOROWO”
Od wielu już lat nasza szkoła, w różny sposób, promuje zdrowe odżywianie oraz zdrowy styl życia. W tym roku uczniowie klas młodszych, należący do koła plastycznego, wzięli udział w konkursie „Żyj zdrowo, będzie kolorowo” zorganizowanym przez dostawcę mleka i owoców do szkoły , firmę K2 EKO-MILK.
Natalia Szok klasa II – I miejsce
Martyna Flatau klasa II – II miejsce
Zosia Jędrzejczak klasa II – III miejsce


GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę zajęła II miejsce
Karolina Arendt klasa V – I miejsce


KONKURS NA PISANKĘ I PALMĘ WIELKANOCNĄ
Jak co roku, tak i w tym, nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie na Pisankę i Palmę Wielkanocną organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Warlubiu . Wśród nagrodzonych są: )
Pisanka
Marcel Kołodziej kl. IV – II miejsce
Ada Jankowska kl. II – wyróżnienie
Palma
Ada Jankowska kl. II i Mikołaj Jankowski kl. IVa – I miejsce
Paweł Szczygieł kl. II – wyróżnienie
Kacper Łachut kl. II – wyróżnienie
Wiktoria Skowron kl. II – wyróżnienie
Piotr Szczygieł kl. III – wyróżnienie
Karolina Arendt kl. V – wyróżnienie


Konkurs Recytatorski i Piosenki Kociewskiej

Nagroda: Anna Wójcik z klasy V i Julia Wierzbowska z klasy VI


ŚWIĄTECZNE DRZEWKO

W tym roku w naszej szkole w okresie przedświątecznym odbył się Międzyszkolny Konkurs na Świąteczne Drzewko. Do konkursu przystąpiło osiem szkół oraz jedno przedszkole.
II miejsce w kategorii klas I – II – Kinga Danielewicz
I miejsce w kategorii klas III – IV – Wiktoria Buchaj
II miejsce w kategorii klas III – IV – Marcel Kołodziej
III miejsce w kategorii klas III – IV – Paweł Elszkowski
I miejsce w kategorii klas V – VI – Natalia Dembek
wyróżnienie – Asia Lisewska i Weronika Spych


KONKURS POEZJI KAROLA WOJTYŁY /JANA PAWŁA II

24 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyła się XI edycja Międzygminnego Konkursu Poezji Karola Wojtyły/Jana Pawła II.
II miejsce – Julia Wierzbowska
Wyróżnienie – Natalia Flisek


„SZOPKA BOŻONARODZENIOWA 2015” KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ GOKPIR W WARLUBIU

Wyróżnienie w kategorii klas I-III
Alicja Lisewska
Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI
Kornel Leczkowski

 

ROK SZKOLNY 2014/2015
 

KONKURS PLASTYCZNY „NAD WISŁĄ PIĘKNĄ I CZYSTĄ”

V miejsce Zuzanna Muchowska


KONKURS FOTOGRAFICZNY „NIZINA SARTOWICKO-NOWSKA”

I miejsce: Weronika Spych
III miejsce Zuzanna Muchowska


KONKURS PLASTYCZNY „ORGANIZMY CHRONIONE”
Wyróżnienie: Maria Łachut, Daria Banaś, Iza Banaś, Olaf Górecki


KONKURS PLASTYCZNY „CHWILE JAK TE, TO NASZE ZWYCIĘSTWO”

III miejsce: Malwina Bąk
wyróżnienie: Martyna Bąk


XXXIV BIEGI PAMIĘCI BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO
II miejsce Dariusz Wójcik


IX PRZEGLĄD PRZEDSZKOLI KOCIEWSKICH

Dzieci z oddziału przedszkolnego otrzymały nagrodę.


MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADA MATEMATYCZNA KLAS III

I miejsce: Anastazja Spych i Kacper Chelt
III miejsce: Filip Menard


POWIATOWY KONKURS WIEDZOWY O KOCIEWIU

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Emilia Macias, Filip Menard, Fabian Mikołajczyk zdobyli III miejsce.


KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM BEZPIECZNY”

Wyróżnienie: otrzymał Maciej Rak.


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNIE NA WSI-ZWIERZAKI TO NIE PLUSZAKI!”

Uczennica klasy II Martyna Pawlikowska zajęła II miejsce.


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ 2015

Soliści klas I-III:
wyróżnienie:
Agata Śliwa
Soliści kl. IV-VI
wyróżnienie:
Karolina Leczkowska
Zespoły klas I-III:
II miejsce: Zespół wokalny z klasy II


PISANKA WIELKANOCNA 2015

Nagrodę otrzymał Filip Menard
Wyróżnienie – Dawid Malinowski, Darek Wójcik, Kajetan Leczkowski


POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY „NA KOCIEWSKIM GOŚCIŃCU”

Nagrodę w kategorii klas II-III otrzymała Martyna Pawlikowska
Wyróżnienie Alicja Lisewska


GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę zajęła II miejsce
Uczniowie:
Piotr Balewski I miejsce
Weronika Spych II miejsce


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY „Z ANIOŁAMI PRZEZ ŚWIĘTA”
Łącznie wpłynęło 140 prac, zarówno w formie płaskiej, jak i przestrzennej. Pomimo, iż wybór był bardzo trudny, bo prace były bardzo ciekawe, pomysłowe i oryginalne – po prostu „anioły nie z tej ziemi”, to jury musiało wskazać te najpiękniejsze. Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to:
W kategorii klas 0 – II:
II miejsce – Miłosz Danielewicz
W kategorii klas III – IV:
II miejsce – Wiktoria Cybula
W kategorii klas V – VI:
II miejsce exaequo – Zuzanna Muchowska , Izabela Banaś


MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „ZIMOWY KRAJOBRAZ”

W międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Zimowy krajobraz” organizowanym przez Zespół Szkół nr 21 w Bydgoszczy wśród 10 laureatów, wyróżnienia otrzymały dwie uczennice naszej szkoły: Martyna Tobolska z kl.VI Maja Danielewicz z kl. I


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

Uczennica klasy VI Zuzanna Muchowska zakwalifikowała się do konkursu wojewódzkiego


X MIĘDZYGMINNY KONKURS POEZJI KAROLA WOJTYŁY/ JANA PAWŁA II
W międzyszkolnym konkursie recytatorskim uczennica naszej szkoły Julia Wierzbowska zajęła I miejsce.

ROK SZKOLNY 2013/2014

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY ALBUS
Wyniki konkursu organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie uczniowie zajęli:
Joanna Elszkowska 15 miejsce z matematyki na 4440 uczestników
Julia Wierzbowska 19 miejsce z j. polskiego na 3860 uczniów
Mateusz Gretkowski 19 miejsce na 2356 uczniów.

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SP WARLUBIE „ORGANIZMY CHRONIONE WYSTĘPUJĄCE W POLSKICH WODACH SŁODKOWODNYCH”
Joanna Elszkowska – nagroda
Natalia Buchaj – wyróżnienie
Marta Rak – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS RYSUNKOWY ULC
Laureatką konkursu została Natalia Buchaj z klasy VI

KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ POKOJU
Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Cybula, Joanna Elszkowska, Weronika Gliniecka

GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
I MIEJSCE zajął zespół w składzie: Weronika Drzewiecka, Weronika Spych, Kamil Leczkowski, Mateusz Gretkowski oraz Piotr Balewski

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

Soliści klas I-III:
wyróżnienie – Julia Pawelczyk klasa I
wyróżnienie – Agata Śliwa klasa II
klasy IV-VI
II miejsce zespół z klas IV-VI
wyróżnienie Sandra Flatau

WYNIKI ” MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA MISTRZA PIEKNEGO CZYTANIA” ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NOWEM

KLASY I-III

II miejsce Karolina Arendt

KLASY IV-VI

III miejsce Julia Wierzbowska

WYNIKI KONKURSU „PALMA WIELKANOCNA 2014”

W konkursie uczennica klasy III Anna Wójcik otrzymała wyróżnienie

WYNIKI KONKURSU „PISANKA WIELKANOCNA 2014”

W konkursie uczniowie naszej szkoły zajęli”
I miejsce Paweł Wójcik
II miejsce Kornel Leczkowski
III miejsce Kajetan Leczkowski

WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNY „JESTEM MŁODYM EKOLOGIEM””

W kategorii uczniów klas I-III uczniowie naszej szkoły Karolina Arendt, Sara Trantau, Zuzanna Menard otrzymały wyróżnienie.

MIĘDZYGMINNY KONKURS RECYTATORSKI PROZY I POEZJI KOCIEWSKIEJ „ZABYTKI I SKARBY KOCIEWIA”

W kategorii klas IV-VI Julia Wierzbowska z klasy V otrzymała nagrodę

BORY TUCHOLSKIE W OCZACH DZIECKA

W konkursie nagrodę organizatora konkursu otrzymał Paweł Wójcik z klasy VI


KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ORGANIZOWANY PRZEZ GOKPIR W WARLUBIU

W konkursie uczniowie naszej szkoły zajęli:
I miejsce Zuzanna Muchowska
II miejsce Damian Buchaj


MIĘDZYGMINNY KONKURS POEZJI KAROLA WOJTYŁY / JANA PAWŁA II

W międzyszkolnym konkursie recytatorskim uczennice naszej szkoły Joanna Elszkowska i Martyna Śliwa zajęły I miejsce.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI KAROLA WOJTYŁY

W międzyszkolnym konkursie recytatorskim uczennica naszej szkoły Martyna Śliwa zajęła II miejsce.

CHOINKI JEDYNKI

W ogólnopolskiej XII akcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2013” uczeń naszej szkoły Mateusz Gretkowski z klasy VI za wykonaną pracę plastyczną otrzymał wyróżnienie.

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się i brali udział:
– Asia Elszkowska z matematyki i języka polskiego
– Mateusz Gretkowski z przyrody

ROK SZKOLNY 2012/2013

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA MISTRZA ORTOGRAFII ORGANIZOWANY PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NOWEM

Miejsce I zajęła WERONIKA GLINIECKA.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

I miejsce –Ola Antończak i Asia Elszkowska
II miejsce – Natalia Buchaj

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NAD WISŁĄ PIĘKNĄ I CZYSTĄ”

Uczennica naszej szkoły Anastazja Spych, zajęła III miejsce.
Antek Szweda otrzymał wyróżnienie.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GALILEO

Uczennica klasy V Wiktoria Gliniecka zajęła 15 miejsce na 769 uczestników.


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

Soliści klas I-III:
I miejsce: Julia Wierzbowska z Wielkiego Komorska
Zespoły klas I-III
II miejsce: Zespół wokalny z Wielkiego Komorska
Soliści kl. IV-VI
wyróżnienie: Sandra Flatau- Wielki Komorsk
Zespoły kl. IV-VI i gimnazjum
wyróżnienie: Zespół wokalny z Wielkiego Komorska

DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO, JUTRO W BANKU SPÓŁDZIELCZYM

W regionalnym konkursie organizowanym przez WSGB w Poznaniu Szkoła nasz zajęła I miejsce.

GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

I MIEJSCE zajął zespół w składzie: Joanna Elszkowska, Weronika Drzewiecka, Kamil Leczkowski, Mateusz Gretkowski oraz Andżelika Kirschenstein

Międzygminny Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kociewskiej. W tym roku tytuł konkursu brzmiał „MAGICZNE MIEJSCA NA KOCIEWIU”

WYRÓŻNIENIA OTRZYMAŁY:
Julia Wierzbowska kl. III
Aleksandra Pawlikowska kl. III

Wyniki Konkursu na Pisankę Wielkanocną 2013 r.

Kategoria B – uczniowie szkół podstawowych

I miejsce – Jakub Bartoś – Szkoła Podstawowa w Wielkim Komorsku
III miejsce – Weronika Spych – Szkoła Podstawowa w Wielkim Komorsku

Wyniki konkursu „Palma Wielkanocna 2013”

Kategoria B – Uczniowie szkół podstawowych

I miejsce – Joanna Elszkowska SP Wielki Komorsk
II miejsce – Martyna Śliwa SP Wielki Komorsk
III miejsce – Paweł Wójcik SP Wielki Komorsk

Wyróżnienienia:

Sandra Flatau – SP Wielki Komorsk
Sara Trantau – SP Wielki Komorsk

WYNIKI ” MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA MISTRZA PIEKNEGO CZYTANIA” ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NOWEM

KLASY I-III

I MIEJSCE Martyna Tomaszewska, Julia Wierzbowska
II MIEJSCE Kacper Chelt
III MIEJSCE Zuzanna Menard

KLASY IV-VI

I MIEJSCE Joanna Elszkowska


WYNIKI KONKURSU KONKURSU PLASTYCZNEGO „POCZTÓWKA ŚWIĄTECZNA LUB NOWOROCZNA” ORGANIZOWANEGO W CENTRUM KULTURY ZAMEK W NOWEM

Wyróżnienia otrzymują:
WIKTORIA CYBULA KL. II
MIKOŁAJ JANKOWSKI KL. I
ZUZANNA MUCHOWSKA KL.V

WYNIKI KONKURSU GMINNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ GOKSIR W WARLUBIU – SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

SZOPKI PRZESTRZENNE

II GRUPA:
II miejsce: J. Wierzbowska
III miejsce: J. Janicka
IV miejsce: W. Cybula
V miejsce: M. Kołodziej

III GRUPA:
I miejsce: P. Balewski
II miejsce: J. Kraiński
IV miejsce: D. Buchaj
V miejsce: W. Jaśniewski, J. Jarowski
VI miejsce: N. Segeer

IV GRUPA: I miejsce: M. Hucaluk

SZOPKI PŁASKIE

I grupa: I miejsce: A. Lisewska
III grupa: I miejsce: O. Pietrzykowska
II miejsce: Z. Szczeblewska

RÓŻAŃCE – WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO

I MIEJSCE – Paulina Okoń kl. VI
– Marcel Kołodziej kl. Ib
II MIEJSCE – Jakub Bartoś kl. II
III MIEJSCE– Joanna Elszkowska kl. V

WYRÓŻNIENIA

Natalia Seeger kl. II
Kacper Tubaja kl. IV
Wiktoria Buchaj kl. Ib
Wiktoria Macioszek kl. Ib
Martyna Tomaszewska kl. III
Andżelika Kirschenstein kl. IV
Mateusz Gretkowski kl. V

Gminny konkurs ” Z ortografią na Ty” : nasza absolwentka Aleksandra Kaszubowska zajęła 5 miejsce

ROK SZKOLNY 2011/2012

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM MŁODYM EKOLOGIEM”

W konkursie plastycznym uczennica klasy II Weronika Spych zdobyła NAGRODĘ

WOJEWÓDA GIMNAZJUZKI KONKURS WIEDZOWY „JESTEM MŁODYM EKOLOGIEM”

W wojewódzkim konkursie z wiedzy ekologicznej zespół uczniów z klasy VI w składzie

– Agnieszka Staniak
– Maciej Banaś
– Franek Szweda
zajęli I MIEJSCE
W zespole uczniów klas młodszych, uczniowie z klasy II i III w składzie
– Julia Wierzbowska
– Agata Marendowska
– Zuzia Muchowska
zajęli II MIEJSCE

ALBUS

W ogólnopolskim konkursie z języka polskiego uczeń naszej szkoły Franciszek Szweda zajął 9 miejsce.
W konkursie matematycznym Agnieszka Staniak oraz Franek Szweda zajęli 13 miejsce, Sandra Bernad miejsce 15.
W konkursie przyrodniczym Franek Szweda zajął 11 miejsce.
W konkursie z języka angielskiego Franek Szweda zajął 15 miejsce

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „PISANKA WIELKANOCNA”

W konkursie ogłoszonym przez GOKPiR w Warlubiu na wykonanie pisanki wielkanocnej, w bieżącym roku uczniowie nasze szkoły po raz kolejny zajęli zaszczytne miejsca i zdobyli główne nagrody:
Kategoria I Przedszkole + kl.,,O” – III
I – miejsce Weronika Spych SP W. Komorsk
II – miejsce Sara Trantau SP W. Komorsk
III – miejsce Przemysław Gackowski SP W. Komorsk

Kategoria II klasy IV – VI

I – miejsce Kamil Leczkowski SP W. Komorsk
II – miejsce Jessica Figurska SP W. Komorsk

KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

W konkursie drużynowym uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce
Indywidualnie
II miejsce Mateusz Gretkowski
III m. Joanna Elszkowska

MIĘDZYGMINNY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

W kategorii zespoły:
klasy I-III: zespół wokalno- instrumentalny- drugie miejsce
Klasy IV-VI : zespół wokalny – pierwsze miejsce

Soliści klasy I-III
Wyróżnienie: Karolina Leczkowska, Julia Mikołajczyk,
Soliści Klasy IV-VI
II miejsce: Joanna Elszkowska

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

Kategoria „dzieci młodsze”
I miejsce Karolina Arendt
III miejsce Jakub Bartoś
Kategoria klas IV-VI
I miejsce Jessika Figurska
II miejsce Agnieszka Staniak
III miejsce Joanna Elszkowska
IV miejsce Kacper Blutka

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
W konkursie przedmiotowym z matematyki organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, zakwalifikowała się Sandra Bernad
W konkursie przedmiotowym z j. polskiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, zakwalifikował się Franek Szweda.
W konkursie przedmiotowym z przyrody organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, zakwalifikowała się Agnieszka Staniak, Krzysztof Jurczyk, Franek Szweda.

KONKURS PLASTYCZNY „LEŚNE KLIMATY
Wyróżnienie Paulina Buchaj

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2018