Festyn rodzinny dla Lei

8 września na boisku naszej szkoły odbył się charytatywny festyn rodzinny „Pomagamy Lei”.
Były pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Warlubia, strongman – Oskar Ziółkowski zaprezentował swoją siłę i zachęcił dzieci i dorosłych do ćwiczeń na swoim sprzęcie, Thomas Blues i Mateusz Chyła uświetnili imprezę muzyką na żywo. Dzieci z radością korzystały z możliwości pomalowania twarzy i wzbogacenia swoich fryzur w kolorowe warkoczyki. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, licytacje oraz kawiarenka. Każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Oskarem.
Społeczność naszej szkoły również włączyła się do pomocy. Odbyła się szybka zbiórka fantów i voucherów, Rodzice upiekli pyszne ciasta,  rozpowszechniliśmy informacje o festynie, przygotowaliśmy boisko szkolne, zorganizowaliśmy kawiarenkę, a p. Martyna Lech przemieniała dziecięce buźki w postacie bajkowe.
Serdeczne podziękowania za WIELKIE SERCA kieruję w szczególności do Rodziców, Szkolnego Koła Wolontariatu,  pracowników obsługi, p. Tatiany Kołodziej i p. Beaty Szok, nauczycieli oraz wszystkich, którzy przybyli na festyn i wspaniale się bawili.
W Wielkim Komorsku dla Lei zebrano 3546,30 zł.
E.K.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content