Halowy turniej chłopców w piłce nożnej

10 marca w Naszej szkole odbył się halowy turniej chłopców w piłce nożnej klas 6-8  o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. W turnieju udział wzięły Szkoły Podstawowe z Dragacza, Nowego, Warlubia oraz reprezentacja naszej szkoły. W turnieju udział wzięło łącznie 40 zawodników z 4 szkół, którzy rywalizowali ze sobą systemem każdy z każdym. Mecze obfitowały w bardzo dużą ilość bramek o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa z Nowego, która zdobyła pierwsze miejsce oraz komplet punktów. Drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju zajęli Nasi chłopcy pokonując w bezpośrednim pojedynku rywala zza miedzy – SP Warlubie. Trzecie miejsce na podium zdobyła Szkoła Podstawowa z Warlubia. Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została również klasyfikacja strzelców, w której z 14 bramkami zwyciężył Igor Flisikowski z SP Nowe. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Paweł Szczygieł SP Wielki Komorsk, a najlepszym zawodnikiem Menka Jakub SP Warlubie. Organizator turnieju nagrodził wszystkie drużyny pucharami oraz piłką nożną dla szkoły. Najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik turnieju otrzymali nagrody indywidualne.