Konkurs


Drodzy Uczniowie!! 

Nasza Szkoła przystąpiła do konkursu międzyszkolnego na kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids i akcji charytatywnej Pho3nix gra z WOŚP. 

CEL CHARYTATYWNY WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 

ZASADY KONKURSU 

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych  uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów

APLIKACJA MOBILNA PHOBNIX KIDS 

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę Pho3nix Kids”

NAGRODY 

Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4! 

Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

1 AKTYWNY UCZEŃ W KONKURSIE = 5 zł na konto WOŚP 

Informacje o dokładnej rejestracji uczniów w konkursie i sposobie logowania prześlę każdemu na librusie w dniu dzisiejszym

Koordynatorem akcji charytatywnej w naszej szkole będzie Marcin Wanat. W razie pytań prosimy o kontakt poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content