Szlachetna Paczka

W tym roku już po raz piąty  nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku postanowiliśmy pomóc Pani Marii. Dzięki ofiarności naszych uczniów i ich rodziców udało się zaspokoić wszystkie potrzeby.  

Za szczodrość, wielkie serce, zrozumienie bardzo dziękują opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Na zbliżające się Święta Narodzenia Pańskiego wszystkim darczyńcom życzymy zdrowych, spokojnych, wypełnionych radością i miłością świąt oraz pełnego wiary i spełniającego marzenia Nowego Roku.

Oprócz tego włączyliśmy się w ogólnopolską akcję dla Ukrainy pod hasłem „RODACY- BOHATEROM”. Zebraliśmy 7 kartonów żywności o długim terminie ważności, wykonaliśmy kolorowe i piękne kartki świąteczne oraz zakupiliśmy znicze w kolorach białym i czerwonym. Przygotowaliśmy również dla dwóch rodzin z naszej miejscowości paczki z okazji Mikołajek a także upominki i kartki z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia dla dwóch samotnych pań z Wielkiego Komorska i Krusz. Udało nam się również przygotować przedstawienie kukiełkowe, z którym wybraliśmy się z okazji Mikołajek na oddział dziecięcy do szpitala w Grudziądzu. Za zebrane pieniądze ze sprzedaży kasztanów, zakupiliśmy dla tych dzieci czekolady i różne gry, układanki stolikowe. Jak się okazało sprawiliśmy ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również obecnym tam rodzicom i personelowi oddziału kardiologicznego.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content