Targi Edukacyjne 2019

XII Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych/pondapodstawowych odbyły  się we wtorek i środę 19-20 marca w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 21 w Grudziądzu. Adresowane były do tegorocznych uczniów klas III gimnazjum oraz  klas VIII szkół podstawowych.

Klasa VIII naszej szkoły również wzięła udział w tych targach wraz z doradcą zawodowym p.B. Piwowarczyk oraz wychowawcą  p. K. Wylangowską. Było  to jedno z największych wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty grudziądzkich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych. W jednym miejscu młodzież mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną, a także zasięgnąć informacji i opinii o poszczególnych szkołach i profilach kształcenia.

Nadchodzi najważniejszy czas podejmowania decyzji o wyborze szkoły. Życzymy, aby były to decyzje właściwe, zgodne z własnymi predyspozycjami, zdolnościami, możliwościami oraz zapotrzebowaniem na rynku pracy. Wybór szkoły ponadpodstawowej to wielka odpowiedzialność. Od tej decyzji może zależeć przyszłość edukacji młodego człowieka. Jesteśmy przekonane, że w prezentowanej ofercie każdy znalazł coś dla siebie i łatwiej podejmie decyzję, dotyczącą swojej dalszej edukacji – jednogłośnie zapewniały p. B. Piwowarczyk oraz p. K. Wylangowska.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content