„UWOLNIJ SWOJE KSIĄŻKI – DZIEL SIĘ Z INNYMI RADOŚCIĄ CZYTANIA”

Ruszyła w naszej szkole akcja bookcrossingu, czyli uwalniania książki.
16 października odbyło się oficjalne otwarcie półki z książkami zwanej bookcrossingiem. Na uroczystości obecne były dzieci z wszystkich klas.
Na wstępie uczennice pod kierunkiem p. Danuty Puwalskiej zapoznały zebranych z akcją bookcrossingu i jej zasadami, a potem został odczytany regulamin korzystania z półki. Następnie zostały zaprezentowane zabawne scenki zachęcające do częstego czytania książek. Po występach dzieci nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, a uczniowie dołożyli na półkę kolejne książki. Wierzymy, że nasza akcja rozpowszechni ideę czytania książek nie tylko wśród dzieci, ale również dorosłych.

UWAGA!

Masz na swojej półce w domu książki, która od dłuższego czasu stoją na półce zakurzone i zapomniane, do których już nie zaglądasz? Podziel się nimi z innymi. Może ktoś inny chętnie je przeczyta. Przynieś i zostaw je na półce w holu naszej szkoły. Weź książkę z naszej półki, przeczytaj, zaproponuj następnej osobie lub odłóż ją z powrotem. Wszystkie chętne osoby (również osoby dorosłe) mogą wziąć udział w naszej akcji. Najważniejsze jest to, aby książki krążyły z rąk do rąk i były czytane. Zapraszamy i życzymy miłej lektury.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content