Wigilia dla osób Starszych i Samotnych

Wigilia dla Starszych i Samotnych to przedsięwzięcie, które porusza serca, umysły i dłonie uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły już od niemal 15 lat. Czym jest? Jest corocznym spotkaniem opłatkowym organizowanym w naszej szkole dla wszystkich tych osób, które ze względu na wiek, stan zdrowia czy uwarunkowania rodzinne nie zawsze mogą spotkać się w okresie świątecznym ze swoimi bliskimi, bądź ich po prostu nie mają.

Co roku więc, w drugiej połowie grudnia, zapraszamy do naszej szkoły wszystkich tych mieszkańców naszej okolicy, którzy potrzebują spotkania w gronie życzliwych ludzi, by ugościć ich skromnym poczęstunkiem, obdarować symbolicznymi upominkami oraz przełamać się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego, co najlepsze.

Rok 2020 pod wieloma względami jest wyjątkowym rokiem. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią Covid-19, wyjątkowo w tym roku Wigilia dla Starszych i Samotnych nie mogła się odbyć. Ale nie zapomnieliśmy o naszych Przyjaciołach! Mimo ograniczonych możliwości, w tym roku do większości z nich dotarły kartki z życzeniami oraz symboliczne pierniczki świąteczne.

Wszystkim zaangażowanym w akcję- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za pamięć, pomoc i wsparcie!

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content