Wyjazd do Filharmonii w Bydgoszczy

30 listopada chętni uczniowie klas III-VI wyjechali do Filharmonii w Bydgoszczy na przedstawienie teatralno muzyczne pt. „Złoto i liście” finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

„Złoto i liście” to baśń teatralno-muzyczna z muzyką Andrzeja Zaryckiego, zrealizowana w formie musicalu dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat. Opowiada historię studenta Janka, któremu przyszło stanąć oko w oko nie tylko z czarną magią ale także z problemami całkiem realnymi, takimi jak chciwość, brak lojalności i wszechogarniająca chęć posiadania.
Przedsięwzięcie organizowane było w ramach projektu „Kampania przeciwko przemocy – teatralne tournée z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci” przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego (Departament Spraw Społecznych i Zdrowia) oraz Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny. Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci obchodzony jest na całym świecie 19 listopada.

Przedstawienie zrobiło ogromne wrażenie na uczniach naszej szkoły.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content