Wyniki konkursu wiedzy o Bronisławie Malinowskim.

W uznaniu zasług dla tej wybitnej postaci związanej z powiatem świeckim, sejmik województwa kujawsko-pomorskiego ustanowił rok 2021 „Rokiem Bronisława Malinowskiego w województwie kujawsko-pomorskim”.  Gmina Warlubie z tej okazji przygotowała szereg atrakcji i konkursów dla mieszkańców gminy. 

W ramach obchodów roku pamięci Bronisława Malinowskiego dnia 8 czerwca odbył się konkurs wiedzy online dla klas IV-VIII szkół podstawowych z Gminy Warlubie, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku pod patronatem Gminy Warlubie. Zadaniem uczestników było uzyskanie jak największej liczby punktów w teście składającym się z 20 pytań.  Celem konkursu było: promowanie zdrowego stylu życia, promowanie współzawodnictwa sportowego w gminie Warlubie, aktywizacja uczniów, upowszechnianie uprawiania biegania na świeżym powietrzu.

Do konkursu przystąpiło 18 uczniów z dwóch szkół podstawowych. Dla każdej szkoły przygotowaliśmy nagrody za trzy pierwsze miejsca oraz po trzy wyróżnienia. 

Wyniki:

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku

I miejsce: Julia Elszkowska

II miejsce: Dariusz Wójcik

III miejsce: Joanna Lisewska

Wyróżnienia: Alicja Lisewska, Martyna Pawlikowska, Nikola Jarowska

Publiczna szkoła podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Warlubiu

I miejsce: Anna Gniazdowska

II miejsce: Błażej Cychowski

III miejsce: Jakub Górski

Wyróżnienia: Lena Klonecka, Filip Wojciechowski, Łukasz Wojciechowski

GRATULACJE!!!

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content