XV TARGI EDUKACYJNE DLA ÓSMOKLASISTÓW

      18 kwietnia (w czwartek), odbyły  się XV Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych. Od godziny 9.00 do 14.00 w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 21 przy ul. Nauczycielskiej 19 można było zobaczyć wystawców z różnych szkół.

      Wydarzenie adresowane było głównie do tegorocznych absolwentów  klas VIII szkół podstawowych oraz ich rodziców. W jednym miejscu uczniowie mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi propozycjami edukacyjnymi oraz uzyskali informacje i opinie na temat poszczególnych szkół i ich profilów kształcenia. Targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z szeroką ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych.

      Klasa VIII naszej szkoły również wzięła udział w tych targach wraz z wychowawcą  p. K. Wylangowską. Nadchodzi najważniejszy czas podejmowania decyzji o wyborze szkoły. Życzymy, aby były to decyzje właściwe, zgodne z własnymi predyspozycjami, zdolnościami, możliwościami oraz zapotrzebowaniem na rynku pracy. Wybór szkoły ponadpodstawowej to wielka odpowiedzialność. Od tej decyzji może zależeć przyszłość edukacji młodego człowieka. Jesteśmy przekonane, że w prezentowanej ofercie każdy znalazł coś dla siebie i łatwiej podejmie decyzję, dotyczącą swojej dalszej edukacji.

K.W.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content