Bal karnawałowy, WOŚP

26 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W radosnej atmosferze uczniowie i goście mogli pobawić się przy skocznej muzyce, skorzystać z oferty malowania twarzy, robienia warkoczyków, wziąć udział w licytacjach i loterii fantowej, zmierzyć ciśnienie krwi. Do akcji włączyli się strażacy, a także Rada Sołecka ze sprzedażą czekolady na gorąco i hot-dogów. Mieliśmy możliwość obejrzeć barwny i niezwykle kreatywny pokaz mody ekologicznej. W specjalnie przygotowanej na tę okazję kawiarence można było odpocząć, kosztując pysznych wypieków.

Wszystkie środki zebrane podczas balu, a była to niemała kwota 5314,80 zł, oraz 2137,39 zł zebrane przez naszych wolontariuszy podczas finału, zostały przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji balu, przekazali przedmioty i fanty na licytacje oraz słodkości do kawiarenki, brali udział w imprezie.

Dziękujemy także wolontariuszom z naszej szkoły, którzy włączyli się w zbiórkę podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content