NIESPODZIANKA MIKOŁAJKOWA

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Szkolnego Kółka Teatralnego „Promyk” Barbarą Śliwa przygotowali dla uczniów i pracowników szkoły mikołajkową niespodziankę.
W ramach tzw. godzin karcianych uczniowie od września tego roku biorą udział w zajęciach szkolnego kółka teatralnego. Na zajęciach uczniowie do tej pory pracowali z lalkami – pacynkami, wykonywali rekwizyty, ćwiczyli przydzielone role, dobierali oprawę muzyczną do przedstawienia „Nie ma tego złego”, w których głównymi postaciami są między innymi wróżka, czarownica, smok i wilk. W poniedziałek, 6 grudnia młodzi aktorzy zaprezentowali przed zaproszoną publicznością swój występ.
Wszystkie dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie tego występu, na ich twarzach można było odczytać emocje, jakie im towarzyszyły. Inscenizacja była wzbogacona o starannie przygotowane przez dzieci rekwizyty, a nastrój radości był wyrażony przez odpowiednio dobraną muzykę i piosenkę.
Występ młodych artystów został nagrodzony gorącymi brawami.
A potem pod szkołę zajechał wóz strażacki i przywiózł do nas MIKOŁAJA z worem prezentów. Wspólnie z Mikołajem śpiewaliśmy świąteczne piosenki i kolędy, a potem dostaliśmy słodkie upominki.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content