RODZINNY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca w godzinach od 15.00 do 21.00 na boisku naszej szkoły odbył się festyn pod hasłem „Rodzinny Dzień Dziecka” dla wszystkich mieszkańców Wielkiego Komorska i okolicznych wsi.
Dzieci mogły do woli zjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni, poskakać na trompolinie oraz rozegrać mecze w dmuchanych mega- piłkarzykach.
Wszyscy mogli nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy od ratowników medycznych oraz zmierzyć sobie ciśnienie. Rodzice mogli zobaczyć jak pięknie ich pociechy tańczą „Zumbę”, posłuchać piosenek przygotowanych przez uczennice kl. IV i V oraz obejrzeć wesołe przedstawienie o rodzinie w wykonaniu dzieci z kl. III.
Zabawa przy muzyce przeplatana była wesołymi konkursami dla dorosłych i dla dzieci, za które wszyscy uczestnicy otrzymywali nagrody.
Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych. Przygotowano kiełbaski z grilla, wiejski chleb z domowym smalcem i ogóreczkiem, gofry, ciasta, lody, napoje.
Ten pełen wrażeń i atrakcji dzień zakończył się wspólnymi tańcami integracyjnymi dzieci, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich mieszkańców wsi i zapewne na długo pozostanie w pamięci.

Witamy na stronie SP Wielki Komorsk © 2021
Skip to content